W Szkole Podstawowej w Dukli kolejny raz odbyła się przedwakacyjna akcja o bardzo szerokim zasięgu dotycząca tematyki bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Wynikała ona tym razem z apelu MEN o zorganizowanie w szkołach tzw. „Tygodnia bezpieczeństwa”. Organizatorki Józefa Winnicka-Sawczuk, Paulina Domaradzka i Anna Świdrak zaprosiły przedstawicieli trzech służb mundurowych. Działania prewencyjno-szkoleniowe przeprowadzili ratownicy medyczni z Samodzielnego […]
