Odjazdy autobusów

GODZINY ODJAZDU AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

SP DUKLA 2019/2020

 

L.p. Dzień Kierunek Godzina odjazdu
      1.       Poniedziałek Nowa Wieś  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.

1320– SP ul. Kościuszki 13,

 1325– SP ul. A. Krajowej (dworzec autobusowy)

 

 

 

 

 

II.

1500 – SP ul. Kościuszki 13,

 1505– SP ul. A. Krajowej (dworzec autobusowy)

 

Trzciana
Zawadka Rymanowska
Barwinek
Mszana
Olchowiec
Chyrowa
Iwla
Głojsce
Teodorówka
Zboiska i Równe – Popardy
      2.       Wtorek Nowa Wieś
Trzciana
Zawadka Rymanowska
Barwinek
Mszana
Olchowiec
Chyrowa
Iwla
Głojsce
Teodorówka
Zboiska i Równe – Popardy
      3.       Środa Nowa Wieś
Trzciana
Zawadka Rymanowska
Barwinek
Mszana
Olchowiec
Chyrowa
Iwla
Głojsce
Teodorówka
Zboiska i Równe – Popardy
      4.       Czwartek Nowa Wieś
Trzciana
Zawadka Rymanowska
Barwinek
Mszana
Olchowiec
Chyrowa
Iwla
Głojsce
Teodorówka
Zboiska i Równe – Popardy
      5.       Piątek Nowa Wieś
Trzciana
Zawadka Rymanowska
Barwinek
Mszana
Olchowiec
Chyrowa
Iwla
Głojsce
Teodorówka
Zboiska i Równe – Popardy

 

 

 

Odjazdy autobusów szkolnych od 03-09-2019 z miejscowości, z których dowożeni są uczniowie uczęszczający do Szkoły Podstawowej w Dukli

 

wyjazd
Barwinek 7:05
Trzciana Żwirownia 7:22
Nowa Wieś 7:25

 

wyjazd
Zawadka Rymanowska 7:15

 

wyjazd
Olchowiec 7:15
Mszana 7:22
Chyrowa 7:26
Iwla 7:29
Głojsce 7:34
Teodorówka 7:38

 

wyjazd
Teodorówka 7:40

 

wyjazd
Równe 7:40
Zboiska 7:45