Odjazdy autobusów z miejscowości

Odjazdy autobusów szkolnych od 03-09-2018 z miejscowości, z których dowożeni są uczniowie uczęszczający do Szkoły Podstawowej w Dukli

 

wyjazd
Barwinek 7:05
Trzciana Żwirownia 7:22
Nowa Wieś 7:25

 

wyjazd
Zawadka Rymanowska 7:15

 

wyjazd
Olchowiec 7:15
Mszana 7:22
Chyrowa 7:26
Iwla 7:29
Głojsce 7:34
Teodorówka 7:38

 

wyjazd
Teodorówka 7:40

 

wyjazd
Równe 7:40
Zboiska 7:45