W klasie 3 C wszyscy uczniowie wzięli udział w konkursie recytatorskim. Recytowali jeden z dwóch zaproponowanych do nauki na pamięć wierszy Juliana Tuwima – „Cuda i dziwy” lub „Dwa wiatry”. Jury w składzie – panie Magdalena Sobolewska, Anna Świdrak i Józefa Winnicka-Sawczuk – miało nie lada wyzwanie, ponieważ wszyscy uczniowie pięknie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. […]
