2.jpg 13 lutego w Szkole Podstawowej w Dukli odbyła się dyskoteka karnawałowo – walentynkowa połączona z konkursem na najoryginalniejsze przebranie dla uczniów klasy IV – VI. Celem dyskoteki była szeroko rozumiana integracja. Liczyła się dobra zabawa w przyjaznej i wspaniałej atmosferze. Przez trzy godziny dzieci bawiły przy nowoczesnej muzyce i miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych w parach, osobno lub całą grupą w kółku. Na sali roiło się od wspaniałych kreacji, zabawnych fryzur i makijaży.

Nie zabrakło księżniczek, biznesmenów, czarownic, kowbojów, pielęgniarek, wróżek, detektywów i innych ciekawych strojów. Rodzicom dziękujemy za pomoc w ich przygotowaniu.

W czasie balu odbyła się sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwiecznione na pamiątkę wspaniałe stroje naszych wychowanków. Na podstawie tych fotografii, wyeksponowanych w szkolnej bibliotece, uczniowie naszej szkoły w dniu 19 lutego 2014 roku dokonali wyboru najbardziej oryginalnego stroju karnawałowego.

I tak

I miejsce zajął Robin Brożyna z 25 głosami,

II miejsce – Jowita Wrzecionko z 20 głosami,

III miejsce – Sabina Borek z 19 głosami.

Cała trójka finalistów to uczniowie klasy 5c.

Nagrodami za konkurs były talony na niepytanie, przygotowane przez opiekunów Samorządu Szkolnego. Kupon upoważnia do zwolnienia z odpowiedzi na dowolnej lekcji do 7 marca 2014 roku.

Zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i odwagi, życzymy dalszych sukcesów. A wszystkich uczniów zachęcamy do aktywnego włączania się we wszystkie szkolne i pozaszkolne konkursy.

 

Opiekunowie Samorządu:

Katarzyna Poradyło

Dorota Szczepanik

Wacław Soliński