Tegoroczne Walentynki były okazją, by spędzić ten dzień w nieco inny sposób. Samorząd Uczniowski zorganizował „Randkę w ciemno”. Inspiracją dobrej zabawy był polski program rozrywkowy emitowany na antenie TVP1 w latach dziewięćdziesiątych a prowadzony przez niebywałych prezenterów Jacka Kawalca i Tomasza Kammela.

Do randki zgłosiło się wieeeeeeeeeelu chętnych JJJ. Oj było w kim wybierać!!!

Zasady były proste. Dziewczyna wybierała jednego spośród trzech ukrytych za parawanem kandydatów, kierując do każdego z nich trzy pytania. Chłopak w ten sam sposób wybierał jedną z trzech kandydatek. Przed ostatecznym wyborem „głos” podsumowywał zalety osób oczekujących na wybór. Na zakończenie zwycięskie pary dokonywały jeszcze jednego, lecz tym razem wspólnego wyboru, koperty zawierającej informację o miejscu przyszłej randki.

Ogromnym emocjom niepewności uczestników towarzyszyły burze oklasków publiczności.

Czy randka w prawdziwie włoskim klimacie do odległej Cergowej na wymarzoną „Pizzę we dwoje” okaże się sukcesem? Czy egzotyczna podróż z turecką nutką smaków w odlegle zakątki dukielskiego Rynku na „Randkowego kebaba” spełni oczekiwania pary? Tego dowiemy się z fotorelacji dostarczonych przez zwycięskie duety 😉

Samorząd Uczniowski

Więcej …