W dniu 1 października 2019 roku w Zespole Szkół w Iwoniczu odbył się turniej ,,szóstek’’ piłkarskich o Puchar Starosty Krośnieńskiego. Zaproszenie przyjęły szkoły podstawowe, które rywalizowały najpierw w grupach, a następnie o poszczególne miejsca. W grupie A znalazły się drużyny z Iwonicza, Lubatówki oraz Odrzykonia, natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z Milczy, Beska oraz Dukli. Po meczach grupowych odbyły się mecze półfinałowe, a następnie spotkania o piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

Turniej wygrała Szkoła Podstawowa z Lubatówki , która 2:0 pokonała Szkołę Podstawową z Iwonicza. Miejsce trzecie zajęła SP Dukla, która wyraźnie 7:1 pokonała SP Besko. Piąte miejsce przypadło SP Odrzykoń a szóste SP Milcza.
W turnieju uczestniczyli głównie uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej, którzy w przerwie rozgrywek mieli okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną oraz ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Iwoniczu na rok szkolny 2020/2021.
Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie w imieniu Starosty Krośnieńskiego, wręczył Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze bogatą ofertę Zespołu Szkół w Iwoniczu, będącego między innymi w trakcie realizacji projektu ,,Poprawa jakości kształcenia zawodowego na obszarze transgranicznym” w ramach programu Interreg, dającego możliwość zdobywania licznych uprawnień w wielu zawodach.
Zawody przy pięknej słonecznej pogodzie sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Panowie: Robert Gorzynik i Tomasz Staroń.

Drużynę SP Dukla przygotował i prowadził mgr Jerzy Pietruszka

Artykuł ze strony https://www.zs.iwonicz.pl/