DSC_0083.JPG Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w dniu 26 czerwca 2015 odbyło się w naszej szkole w dwóch grupach: w klasach 1-3 i w klasach 4-6. Uczniowie, którzy zdobyli w klasach trzecich najwyższą liczbę punktów w badaniu kompetencji oraz uczniowie klas 4-6, którzy wykazali się średnią ocen 5,0 i wyższą  otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Dukli. Takie nagrody otrzymali również uczniowie uzyskujący ze sprawdzianu klas szóstych 70 punktów i więcej oraz uczniowie ze 100 % frekwencją.

Burmistrz Dukli – Andrzej Bytnar wręczył nagrody w klasach szóstych. Trójka uczniów z tych klas: Marcel Bytnar i Martyna Jakieła z 6a oraz Aleksandra Krowicka z 6c – „najlepsi z najlepszych” – ze średnią 6,0, aktywnie uczestnicząca w życiu szkoły i reprezentująca ją na zewnątrz w konkursach, otrzymała nagrody specjalne z rąk burmistrza.

Dyrekcja szkoły podziękowała uczniom i nauczycielom za ciężką pracę przynoszącą wysokie wyniki oraz rodzicom za wsparcie i współpracę ze szkołą.

Słowa uznania należą się też wychowawcom klas trzecich, piątych i szóstych,  opiekunowi Samorządu Uczniowskiego oraz pozostałym nauczycielom, którzy przyczynili się do organizacji uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Zakończenie uroczystości zwieńczyły akademie i inscenizacje w jednej i drugiej grupie, pełne pięknych wierszy, piosenek i udzielającej się radości z powodu zbliżających się wakacji, jak zwykle rzetelnie i kunsztownie przygotowane.

                                                                                                                      S. Fornal