8 listopada w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas 6. Otrzęsiny przygotowali uczniowie klas siódmych i ósmych pod opieką pani Anny Lis. Jako konferansjerki wystąpiły uczennice klasy 8b Julia i Karolina. Tego dnia klasy szóste zostały oficjalnie przyjęte do grona Uczniów. Zabawa była nie z tej ziemi. Uczniowie klas 6 zamienili się w koty: Mruczki, Pazurki, Kocurki. Były różne ciekawe konkurencję takie jak niesienie jajka na łyżce, slalom z kłębuszkiem, kocie zagadki i zgadywanki, rozpoznawanie kocich przysmaków, naśladowanie kocich ruchów. Do zabawy zostali zaangażowani również wychowawcy klas 6.

Po „chrzcie bojowym” odbyła się dyskoteka, z Błażejem w roli DJ-eja. Wreszcie można było świętować przyjęcie do szkoły klas 6! Podczas otrzęsin i dyskoteki panowała świetna atmosfera, wszyscy dobrze się bawili (nauczyciele również). Po dyskotece zostało dużo wrażeń oraz miłe wspomnienia.

Skakaliśmy, tańczyliśmy i śpiewaliśmy przez cztery godziny. My, jako uczennice bardzo dobrze wspominamy dyskotekę, ale również otrzęsiny, w których mogłyśmy uczestniczyć.

                                                                                                                        Milena W. kl. 6b i Lora T. kl. 6a